Informacje duszpasterskie - 07 lipca 2024 r.

1. Zachęcamy do zapisów i udziału w tegorocznej 43. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy z Katedry Płockiej 6 sierpnia br. Szczegóły na stronie internetowej pielgrzymki i naszym parafialnym facebooku. Do zapisu na pielgrzymkę służy wyłącznie indywidualna Karta Uczestnictwa. Karta do pobrania w kancelarii parafialnej lub z naszego parafialnego facebooka. Zapraszamy również do duchowego pielgrzymowania. W dniach od 6 do 14 sierpnia o godzinie 21:00 odbywać się będą w naszym kościele apele jasnogórskie dla wszystkich pielgrzymów duchowych. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. W sobotę 13 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18:00 Mszą świętą. Po niej odmówimy różaniec i przejdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej w procesji przed kościołem.

3. W najbliższy czwartek 11 lipca ks. Tomasz wraz z grupą parafian wyjeżdża na 11- dniową pielgrzymkę do Grecji. Zbiórka przed kościołem o godz. 03:15; wyjazd z Żuromina o godz. 03:30 w nocy.

4. W niedzielę 14 lipca organizowany jest wyjazd do Częstochowy na 33. Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Anny Leśniewskiej. Serdecznie zapraszamy.

5. W niedzielę 14 lipca ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na parafialne remonty.

6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

7. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, dobrego tygodnia i opieki Matki Bożej Żuromińskiej.

Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »