Informacje duszpasterskie - 07 sierpnia 2022 r.

1. Trwa piesza pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Zachęcamy wszystkich do duchowej łączności z pielgrzymami. Do niedzieli 14 sierpnia włącznie, każdego dnia wieczorem o godzinie 21.00, odbywają się apele jasnogórskie. Serdecznie zapraszamy.
  2. W sobotę 13 sierpnia zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18:00 Mszą świętą. Po niej odmówimy różaniec i przejdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej w procesji przed kościołem.
  3. W tym roku wieniec odpustowy na nasz odpust w dniu 11 września przygotowują mieszkańcy Dąbrowy.
  4. Ofiary zbierane na tacę w niedzielę 14 sierpnia będą przeznaczone na parafialne remonty.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Teresa Wółkiewicz, śp. Krzysztof Czarnecki i śp. Halina Cichaczewska - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  6. Życzymy wszystkim miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, co mają urlopy i wakacje życzymy dobrego wypoczynku. Wszystkim obfitego Bożego błogosławieństwa.
Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »