Ogłoszenia

Informacje duszpasterskie - 04 grudnia 2022 r.

 1. Jutro i we wtorek Msze święte z nauką rekolekcyjną będą odprawione o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 16:00 i 18:00.
 2. Dzieci zapraszamy na Msze święte rekolekcyjne o godz. 16:00, zaś młodzież na godz. 18:00.
 3. We wtorek podczas Mszy świętej o godz. 11:00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy osoby chore i starsze.
 4. Spowiedź rekolekcyjna: w poniedziałek i wtorek - piętnaście minut przed każdą Mszą świętą i podczas nich - z wyjątkiem Mszy świętej o godz. 7:00. W dniu dzisiejszym nie ma spowiedzi.
 5. Plan rekolekcji znajduje się w gablocie ogłoszeniowej oraz na stronie internetowej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w rekolekcjach.
 6. Ofiary składane na tacę w poniedziałek i wtorek będą przeznaczone dla Ojca Rekolekcjonisty jako nasz dar serca za przeprowadzenie rekolekcji. Serdeczne „Bóg zapłać”.
 7. Do chorych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach, udamy się z posługą duszpasterską do ich domów w piątek 23 grudnia. Uprzejmie prosimy zgłaszać chorych w kancelarii parafialnej.
 8. W czwartek 8 grudnia obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 16:00 i 18:00. Serdecznie zapraszamy.
 9. W dniach rekolekcji oraz w czwartek 8 grudnia, czyli w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, kancelaria parafialna jest nieczynna.
 10. Roraty odprawiamy w dni powszednie o godz. 7:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 11. Trwa sprzedaż świec bożonarodzeniowych w cenie 10 zł za świecę małą i 15 zł za świecę dużą. Zachęcamy do włączenia się w wigilijne dzieło pomocy potrzebującym dzieciom. Świece można nabywać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
 12. W dniu dzisiejszym modlimy się za Kościół na Wschodzie oraz wspomagamy go naszymi ofiarami. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła.
 13. W przyszłą niedzielę taca na parafialne remonty.
 14. W tym tygodniu Pan Organista Paweł będzie roznosił do naszych domów poświęcone bożonarodzeniowe opłatki według następującego porządku (od godz. 16.00): środa - ul. Zielona; sobota - ul. Targowa.
 15. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
 16. Do wieczności odeszli: śp. Danuta Stanisława Doczyk, śp. Danuta Stańczak, śp. Henryka Błażejczyk i śp. Jadwiga Barbara Watkowska - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 17. Życzymy wszystkim dobrych rekolekcji, miłej niedzieli, dobrego tygodnia i opieki Matki Bożej Żuromińskiej.

 

Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »