Informacje duszpasterskie - 14 kwietnia 2024 r.

1. W sobotę i niedzielę 13 i 14 kwietnia 2024 r., na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, obchodzony był - z inicjatywy Caritas – „Dzień Dobra”. Dzień Dobra - to święto pomagania i święto wolontariuszy, którzy pracują dla Caritas przez cały rok. Składamy więc najlepsze życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom i wolontariuszom Caritas. W sposób szczególny dziękujemy pięknie pracownikom i wolontariuszom żuromińskich ośrodków Caritas: Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas. Wolontariusze i pracownicy żuromińskich ośrodków Caritas byli z nami w niedzielę na Mszy świętej o godz. 10:30, a po niej dzielili się słodkimi prezentami - wykonanymi przez siebie pierniczkami oraz cukierkami. Dziękujemy wszystkim za czynione innym dobro.

2. Dziękujemy bardzo serdecznie tym wszystkim, którzy złożyli już tegoroczną jałmużnę wielkopostną na pomoc osobom starszym organizowaną przez Caritas.

3. W środę 17 kwietnia dzień swoich imienin będzie obchodził ks. Robert. Już dzisiaj Naszemu Drogiemu Solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy go naszą modlitwą.

4. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia po Mszy świętej o godz. 10:30. Bardzo serdecznie zapraszamy.

5. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

6. Życzymy Wszystkim miłej niedzieli, dobrego tygodnia i opieki Matki Bożej Żuromińskiej.

Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »