Intencje

INTENCJE MSZALNE, 06 - 12 lutego 2023 r.

Poniedziałek, 06 lutego - Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

godz. 7:00

1). + Jana Lewandowskiego (pog.)

2). + Józefa Grudzieckiego (pog.)

3). + Helenę Asztemborską (pog.)

godz. 18:00

1). + Zofię Klimek (pog.)

2). + Zofię Gościcką (pog.)

3). + Zdzisława Łuczkiewicza (pog.)

Wtorek, 07 lutego

godz. 7:00

1). + Marcina Nowackiego (pog.)

2). + Danutę Gorczewską (pog.)

3). + Agnieszkę Wnuk (pog.)

godz. 18:00

1). + Teresę Cecylię Byber (pog.)

2). + Irenę Karpińską (pog.)

Środa, 08 lutego

godz. 7:00

1). + Tomasza Kawczyńskiego (pog.)

2). + Jerzego Pajewskiego (pog.)

3). + Edwardę Kaczorowską (pog.)

godz. 18:00

1). + Jerzego Kowalskiego (pog.)

2). + Władysława Nowaczyka (13 r. śm.), Łucję i dziadków Nowaczyk

Czwartek, 09 lutego

godz. 7:00

1). + Adama Szałkowskiego (pog.)

2). + Apolonię Bogacz

3). + Teresę Wółkiewicz (pog.)

godz. 18:00

1). + Danielę Bogacką (pog.)

2). + Ryszarda Kuźniewskiego (pog.)

3). + Artura Antoszewskiego (pog.)

Piątek, 10 lutego - Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

godz. 7:00

1). + Irenę Klimkowską (pog.)

2). + Halinę Kąpińską (pog.)

3). + Mariana Zalewskiego (pog.)

godz. 18:00

1). + Jana Serwatko (pog.)

2). + Michała Myśliwczyka (pog.)

3). + Sylwestra Mikiel (pog.)

Sobota, 11 lutego

godz. 7:00

1). + Barbarę Falkiewicz (pog.)

2). + Krzysztofa Czarneckiego (pog.)

3). + Ireneusza Spychałę (13 r. śm.), rodziców Ksawerego i Stanisławę Sieradzkich, siostrę Jadwigę Karpińską

godz. 18:00 - Msza święta z 6. niedzieli zwykłej

1). + Urszulę Dobies (9 r. śm.)

2). + Janusza Karpińskiego (pog.)

3). + Zenona Marciniaka (10 r. śm.), Pelagię i Władysława Marciniak, zmarłych z rodziny Baca

Niedziela, 12 lutego - 6. niedziela zwykła

godz. 7:00

+ Mariannę Siatkowską (7 r. śm.), Franciszka i Czesławę Laskowskich, Janusza Laskowskiego

godz. 9:00

1). + Mieczysława Łasińskiego (15 r. śm.), Emilię Łasińską (5 r. śm.), Bogdana Łasińskiego

2). + Witolda Topolewskiego

godz. 10:30

1). + Janinę Przyborowską (24 r. śm.)

2). + Krystynę Szelugę (7 r. śm.), Jana Szelugę, Henrykę Stańczak (8 r. śm.), Eugeniusza Stańczaka, Mariusza Żelaźnickiego

godz. 12:00

Za Parafian i Gości modlących się w naszym kościele

godz. 15:00

+ Scholastykę i Adriana Kubkowskich, Andrzeja Kubkowskiego

godz. 18:00

+ Stanisława Boguckiego

Więcej w kategorii: Ogólna « Ogłoszenia Cmentarz »