Intencje

INTENCJE MSZALNE, 17 - 23 czerwca 2024 r.

Poniedziałek, 17 czerwca - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

godz. 7:00

1). + Stefana Szumskiego

2). + Janusza Kobierskiego, rodziców Irenę i Lucjana Karbowskich

3). + Barbarę Martę Stankiewicz (pog.)

godz. 18:00

1). + Ryszarda Walentego Lewandowskiego (pog.)

2). + Waleriana Massalskiego, Helenę i Konstantego Gajewskich

3). + Alinę Grześkiewicz

Wtorek, 18 czerwca

godz. 7:00

1). + Piotra Ejnika (pog.)

2). + Jerzego Marka Kozłowskiego (pog.)

3). + Krzysztofa Andrzeja Halińskiego (pog.)

godz. 18:00

1). O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Żuromińskiej dla Adama – 50. urodziny

2). + Zygmunta Podlińskiego (6 r. śm.)

3). + Mateusza Derybowskiego (5 r. śm.), Tadeusza, Mariana i Halinę Derybowskich

Środa, 19 czerwca

godz. 7:00

1). + Urszulę Kaniuk (pog.)

2). + Jana i Mariannę Makowskich

3). + Wincentynę Borek (pog.)

godz. 18:00

1). O Boże błogosławieństwo dla Anny i Grzegorza Wronkowskich oraz wnuka Jakuba

2). + Jadwigę Stankiewicz (pog.)

3). + Jana Wieczorka, Jana Jankowskiego

Czwartek, 20 czerwca

godz. 7:00

1). + Stanisławę i Wacława Bugowskich

2). + Jana Cichaczewskiego (intencja od Anny Ejnik)

3). + Irenę Janinę Wojtaś (pog.)

godz. 18:00

1). + Janusza Dudkiewicza (pog.)

2). + Marka Rucińskiego (pog.)

Piątek, 21 czerwca - Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

godz. 7:00

1). + Piotra Antonieskiego (pog.)

2). + Sandrę Bartkowską (pog.)

3). + Klementynę Dobies (pog.)

godz. 8:00

Dziękczynna za rok szkolny 2023-2024 z prośbą o Boże błogosławieństwo na wakacje

godz. 18:00

1). + Włodzimierza Sarneckiego (pog.)

2). + Jana Lewandowskiego

3). + Helenę, Józefa i Jana Dyszaknt

Sobota, 22 czerwca

godz. 7:00

1). + Annę Dużyńską (1 r. śm.)

2). + Macieja Prusaka (pog.)

3). + Irenę i Władysława Klimkowskich, Franciszka i Stanisławę Żulewskich

godz. 17:00

Msza ślubna

godz. 18:00 - Msza święta z 12. niedzieli zwykłej

1). + Krzysztofa Lubaczewskiego, Janinę i Wincentego Falkiewicz

2). + Kazimierza Świątkowskiego (11 r. śm.), Melanię, Łucjana i Kazimierza Pudlewskich

3). + Józefa Kaźmierczaka (5 r. śm.), rodziców Kaźmierczak, brata Jana

Niedziela, 23 czerwca - 12. niedziela zwykła

godz. 7:00

1). + Tomasza Ciesielskiego (15 r. śm.)

2). + Stefanię i Edwarda Rochowicz, Jana Skolmowskiego

3). + Roberta Jerzego Michalskiego

godz. 9:00

1). + Jana Chmielewskiego, dziadków Chmielewskich i Panfil

2). + Elżbietę i Włodzimierza Fiszer, Elżbietę Stępień, Zygmunta Kotarskiego

godz. 10:30

1). + Czesławę i Bernarda Manista

2). + Mariana Dobiesa

godz. 12:00

Za Parafian i Gości modlących się w naszym kościele

godz. 15:00

+ Jarosława Okońskiego i Henryka Maranowskiego (z okazji Dnia Ojca)

godz. 18:00

+ Franciszka Karolewskiego

 

Więcej w kategorii: Ogólna « Ogłoszenia Cmentarz »