REKOLEKCJE ADWENTOWE 2022
poniedziałek, 28 listopad 2022 08:39

I znów kolejny adwent w naszym życiu.

Który to już adwent w naszym życiu? I może ktoś nawet powie: „i tak w koło Macieju”. Dlaczego tyle tych adwentów? Bo nam tyle trzeba. Jeden adwent nam nie wystarczy. Potrzebujemy ciągłego dopingu. Co roku niby to samo, ale przeżywamy inaczej. To samo, ale my jesteśmy trochę w innej sytuacji, trochę z innymi problemami. Jesteśmy tak trochę jak na kręconych schodach. Kręcimy się niby w kółko, ale idziemy do góry. I daj Boże, żeby tak było. A nawet, gdy ktoś osunął się troszkę na dół, to właśnie jest teraz okazja, aby się podnieść i wspinać ponownie dalej. I po to jest potrzebny kolejny adwent. I po to potrzebne są nam kolejne rekolekcje. Oto ich plan:

Niedziela, 4 grudnia

godz. 10:30 - Msza święta z kazaniem do dzieci

godz. 12:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 15:00 - Msza święta z udziałem młodzieży (zwłaszcza przygotowującej się do bierzmowania) i kazaniem do wszystkich

godz. 18:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

Poniedziałek, 5 grudnia

godz. 11:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 16:00 - Msza święta z udziałem dzieci i kazaniem do wszystkich

godz. 18:00 - Msza święta z udziałem młodzieży (kandydatów do bierzmowania) i kazaniem do wszystkich

Wtorek, 6 grudnia

godz. 9:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 11:00 - Msza święta dla chorych - wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

godz. 16:00 - Msza święta z udziałem dzieci i kazaniem do wszystkich

SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA: poniedziałek i wtorek: 15 minut przed wszystkimi Mszami świętymi i podczas nich - z wyjątkiem Mszy świętej o godz. 7:00.

Rekolekcje prowadzą Ojcowie Redemptoryści. Bardzo serdecznie zapraszamy.