Życzenia Wielkanocne
poniedziałek, 11 kwiecień 2022 21:41

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.


Życzę, aby spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym przywróciło nam nadzieję i radość życia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas radością nie tylko w dni świąteczne, ale i w każdy zwykły dzień. I niech nasza wiara będzie wiarą radosną, bo chrześcijanin nigdy nie może być smutny.
Niech więc do naszych serc wejdzie radosna Wielkanoc. Niech wejdzie do naszych serc radość i to pomimo trudów, cierpień i lęków, których życie nam nie szczędzi. Niech Chrystus Zmartwychwstały czyni nas ludźmi wiernymi Bogu, niech wnosi szczęście do każdego domu i każdego serca. Niech sprawi, by w naszym życiu zwyciężały zawsze miłość, nadzieja i radość.
Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.
Ks. Tomasz Kadziński - proboszcz